Про мене

«Хто обережніше в своїх обіцянках, той точніше в їх виконанні«. Жан Жак Руссо

Щиро вітаю, шановні відвідувачі та гості мого блогу!

Я, Безух Максим Ігорович, адвокат.

Трохи про себе.

Народився в 1984 році. У славному місті-курорті Бердянську, який розташований на узбережжі Азовського моря.

З 2001 — 2005 рік навчався в Академії управління та інформаційних технологій «АРІУ» і отримав з відзнакою диплом за кваліфікацією бакалавр права, а в 2006 році закінчив Гуманітарний університет «ЗІДМУ», здобув вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» і кваліфікацію юриста.

З 2005-2010 роки працював в Бердянському міськрайонному суді Запорізької області, спочатку на посаді судового розпорядника, а потім помічника судді.

З 10.12.2010 року, здавши кваліфікаційний іспит, є адвокатом.

Маю більше 15 років загального юридичного стажу, з них близько 10 років адвокатського стажу.

Є досвід роботи на керівних посадах, оскільки з 2011 року по 2013 рік був завідувачем юридичної консультації Бердянського району Адвокатського Об’єднання «Запорізька обласна колегія адвокатів».

Хочу відразу пояснити, що стикаючись з правосуддям, забудьте про те, що Ви бачили про судові процеси по телебаченню або в фільмах. Мильні опери жодним чином не пов’язані з дійсністю.

Та й юрист, адвокат, все знати не може, а тому в даній професії бажана певна спеціалізація.

І ще. Стовідсотковий результат я гарантувати не можу, оскільки наше законодавство і система правосуддя далекі від досконалості. Вважаю, що стовідсотковий результат може пообіцяти тільки шахрай або особа, яка ставить собі за мету заробити на Вас гроші, а не реально допомогти. Адже клієнт хоче чути тільки те, що йому подобається або що його влаштовує.

І як каже китайська народна мудрість: «Човен не може завжди плисти за вітром; армія не може завжди вигравати битви».

Гарантувати можу тільки уважний підхід до вирішення Вашої проблеми, конфіденційність, сумлінність, накопичений досвід, знання і професіоналізм.